Vstup do nové éry zabezpečení informací Vstup do nové éry zabezpečení informací
Vstup do nové éry zabezpečení informací
Intel® Core™ vPro™ processor family

Bezpečné pracoviště

The Secure Workplace

Tlačí nové mobilní technologie zabezpečení IT k hranicím jeho možností?

Zaměstnanci nyní pracují v různých geografických umístěních, oborech a pracovních profilech, což vyžaduje rychlejší vzdálený přístup k narůstajícímu objemu fragmentovaných dat. A s tím, jak mladí talentovaní profesionálové urychlují přechod na iniciativu BYOD a používání sociálních sítí na pracovišti, dochází ke komplikacím pro profesionály v oblasti zabezpečení informací.

Jednoduchý zákaz všeho ale není řešení – riskujete, že ztratíte novou efektivitu a vyšší produktivitu.  Jak tedy mít věci pod kontrolou, aniž by to mělo negativní vliv na spokojenost uživatelů?

S tím, jak se pracoviště vyvíjejí, musí se změnit i technologie, kterou používáte k zabezpečení podnikových sítí, dat a služeb. Nalezení rovnováhy mezi přístupem k informacím a produktivitou pracovníků a ochranou dat a zabezpečením pracovišť není snadné – zvláště ve světě stále komplikovanějších hrozeb.

Zobrazit podrobnosti Skrýt podrobnosti Nabídka společnosti Fujitsu

LIFEBOOK U7x7

Ultramobilní a velmi dobře zabezpečené
FUJITSU LIFEBOOK U7x7 je tenký, lehký a stylový ultramobilní notebook pro firemní profesionály. S úhlopříčkou 12,5 palce (31,75 cm) a hmotností pouhých 1,15 kg poskytuje vynikající mobilitu. Antireflexní obrazovka s rozlišením HD či FHD nebo volitelná dotyková obrazovka s rozlišením FHD zajistí ergonomické zobrazení a vestavěný snímač dlaňových cév nebo otisků prstů poskytne vynikající zabezpečení. Inteligentní design kombinuje starší rozhraní, jako je například plnohodnotné rozhraní VGA, se snadnými možnostmi upgradování. To vše v tenkém a odolném provedení. Společný replikátor portů v řadě LIFEBOOK U usnadňuje sdílení pracoviště, které je vyžadováno současným moderním stylem života.
Další informace

LIFEBOOK S937

Váš stylový a odolný obchodní partner
FUJITSU LIFEBOOK S937 je notebook s dotykovou obrazovkou pro nejnáročnější uživatele, kteří tráví mnoho času na služebních cestách. S tímto stylovým lehkým notebookem s hmotností začínající na 1,19 kg můžete efektivně pracovat odkudkoli. Až 21hodinová výdrž na baterii, křišťálově čistý obraz na 13,3" (33,8cm) obrazovce s rozlišením WQHD nebo FHD a antireflexním provedením podle vašeho výběru a jedinečný volitelný snímač dlaňových cév vám umožní pracovat pohodlně a bezpečně. Modulární šachta přináší flexibilitu a volitelný replikátor portů zajišťuje maximální pohodlí v kanceláři.
Další informace

Řešení zabezpečení pracoviště

Nalezení rovnováhy mezi zabezpečením pracoviště a produktivitou pracovní síly

Ztráta nebo únik citlivých informací ze zařízení uživatelů je jednou z hlavních starostí každé organizace. IT profesionálové stojí před náročným úkolem ochránit podnikové sítě, data a služby a zároveň umožnit přístup k informacím a rychlejší a efektivnější komunikaci, která zajistí produktivitu. To vše musí být provedeno v prostředí s neustále se měnícími hrozbami.

Komplexní řešení zabezpečení pracovišť společnosti Fujitsu mohou pomoci najít rovnováhu mezi zabezpečením a přístupem a zajistit, že zaměstnanci budou v maximální možné míře produktivní a organizace bude zároveň chráněna.

Podrobnější informace