Řešení zabezpečení pracoviště

Řešení zabezpečení pracoviště

Nalezení rovnováhy mezi zabezpečením pracoviště a produktivitou pracovní síly

Ztráta nebo únik citlivých informací ze zařízení uživatelů je jednou z hlavních starostí každé organizace. IT profesionálové stojí před náročným úkolem ochránit podnikové sítě, data a služby a zároveň umožnit přístup k informacím a rychlejší a efektivnější komunikaci, která zajistí produktivitu. To vše musí být provedeno v prostředí s neustále se měnícími hrozbami.

Komplexní řešení zabezpečení pracovišť společnosti Fujitsu mohou pomoci najít rovnováhu mezi zabezpečením a přístupem a zajistit, že zaměstnanci budou v maximální možné míře produktivní a organizace bude zároveň chráněna.

FUJITSU Palm Secure

Zařízení pro vytváření obrazu dlaňových cév společnosti Fujitsu představuje ověřovací systém, který využívá nejnovější poznatky biometrických technologií zabezpečení. Toto bezkontaktní zařízení poskytuje snadno použitelné a hygienické řešení umožňující ověřování identity snímáním obrazu krevního řečiště pomocí infračervených paprsků. Odkysličený hemoglobin v dlaňových cévách tyto paprsky pohlcuje, čímž snižuje jejich odrážení. Zobrazené cévy tak vytvoří černý vzor. Aby bylo možné potvrdit totožnost jedince, je tento obraz cév porovnán s již dříve registrovaným vzorem.

Další informace o technologii Palm Secure

Ochrana pracoviště společnosti FUJITSU

Zabezpečení informací začíná řízením přístupu ke klientským zařízením. Řešení ochrany pracoviště společnosti Fujitsu chrání důvěrná data a programy přesným ověřováním uživatelů počítače a efektivní ochranou před neoprávněným použitím.

Další informace o ochraně pracoviště

FUJITSU EraseDisk

EraseDisk je funkce vestavěná ve firmwaru systému za účelem vymazání všech dat z pevného disku – spolehlivě a trvale. Nevratně odstraní všechna citlivá data z pevného disku před jeho likvidací, dalším prodejem nebo upgradováním operačního systému.

Další informace o funkci EraseDisk

FUJITSU CELVIN NAS Servery

Servery Fujitsu CELVIN NAS poskytují potřebnou flexibilitu, škálovatelnost a jednoduchost použití. Intuitivní grafické rozhraní snižuje náklady na správu dat. Jedinečná vzdálená replikace v reálném čase výrazně snižuje riziko ztráty dat. Centralizované úložiště pomáhá snížit náklady na ukládání a správu dat.

Další informace o serveru CELVIN NAS