Přitáhněte mladou generaci – pomocí moderních komunikačních technologií na pracovišti Přitáhněte mladou generaci – pomocí moderních komunikačních technologií na pracovišti
Přitáhněte mladou generaci – pomocí moderních komunikačních technologií na pracovišti
Intel® Core™ vPro™ processor family

Komunikační technologie na pracovišti

Uvažujete o změně komunikační infrastruktury? Vyhodnocujete aktuální komunikační technologie na pracovišti a přemýšlíte, zda budou vyhovovat očekávání mladé generace, která vstupuje na trh práce?

Uvažujete o změně komunikační infrastruktury? Vyhodnocujete aktuální komunikační technologie na pracovišti a přemýšlíte, zda budou vyhovovat očekávání mladé generace, která vstupuje na trh práce?

Pokud chcete využít výhody, které vám nabízejí mladí lidé, uvažujete naprosto správně. Prozíravě uvažující organizace si uvědomují potenciální výhody, kterých dosáhnou, když mladým zaměstnancům umožní pracovat na plný výkon, a proto již dnes začínají svá pracoviště vybavovat podnikovými komunikačními technologiemi, které odpovídají jejich potřebám. Tyto organizace na oplátku získávají vysoce motivované, talentované zaměstnance, kteří vykazují řadu důležitých vlastností.

Digitální svět je pro ně přirozený, protože vyrůstali v hyperpropojeném světě – mladí zaměstnanci jsou zběhlí v používání technologií.

Digitální svět je pro ně přirozený, protože vyrůstali v hyperpropojeném světě – mladí lidé jsou zběhlí v používání technologií.

Jsou také přirozeně týmovými hráči, kteří nadšeně spolupracují, a prostředí UC&C (sjednocená komunikace a spolupráce) je jejich normálním životním prostředím.

Jakým způsobem můžete zajistit flexibilní a atraktivní pracoviště – s moderními komunikačními technologiemi – které přitáhne a udrží nejkvalitnější zaměstnance?

Společnost Fujitsu má potřebnou kapacitu, technologie a zkušenosti, a může proto firmám pomoci využít jejich infrastrukturu pro spolupráci a komunikační technologie na pracovišti na maximum. Jsme certifikovaným partnerem společnosti Microsoft na úrovni Gold (Microsoft Gold Certified Partner), máme vysoce kvalifikované specialisty a rozsáhlé zkušenosti s technologiemi pro spolupráci společnosti Microsoft (například služba Microsoft Lync), které jsme začali představovat jako nové pilotní řešení vedle existujících softwarových ekosystémů od společnosti Microsoft, například služby Microsoft Exchange a Microsoft SharePoint. To vytváří kompletní nabídku řešení UC&C, která získává chválu a přijetí od uživatelů. Inovativní koncová zařízení, například vybrané modely počítačů Fujitsu ESPRIMO, nabízejí takzvaný aktivní režim s nízkou spotřebou a umožňují, aby tato zařízení nahradila tradiční telefony a umožnila nové scénáře využití.

Zde vám může společnost Fujitsu pomoci.

Obraťte se na nás a my vám ukážeme, jak vám společnost Fujitsu může pomoci se svými produkty a službami při nalezení správné komunikační technologie pro pracoviště ve vaší společnosti.


Kontaktujte nás