Neztrácejte kontrolu – využijte správné řešení zabezpečení mobilních zařízení Neztrácejte kontrolu – využijte správné řešení zabezpečení mobilních zařízení
Neztrácejte kontrolu – využijte správné řešení zabezpečení mobilních zařízení
Intel® Core™ vPro™ processor family

Řešení zabezpečení mobilních zařízení

Ztrácíte kontrolu nad mobilními zařízeními? Obáváte se úniků dat a porušování předpisů? Podívejme se společně na řešení zabezpečení mobilních zařízení.

Ztrácíte kontrolu nad mobilními zařízeními? Obáváte se úniků dat a porušování předpisů? Podívejme se společně na řešení zabezpečení mobilních zařízení.

Moderní podniky vítají výhody, které mohou získat plným využitím neustále se vyvíjejících možností a výkonu chytrých telefonů a tabletů jako podnikových nástrojů. Přeměna firemních procesů do mobilní formy může přinést významný nárůst produktivity. Jaká však může být potenciálně cena za to, když je nikdo nebude řídit? Jsou citlivá data zabezpečená a řízená? Mají správní lidé přístup ke správným mobilním nástrojům? Pokud chybí správa a řízení, mohou rizika snadno převážit nad výhodami.

Pojďme společně nalézt správné řešení zabezpečení mobilních zařízení pro vaši společnost, abyste mohli využívat všechny výhody, které mobilní technologie nabízí.

Společnost Fujitsu dokáže zabezpečit mobilní komunikaci. Posílené zabezpečení, které je s vašimi daty na každém kroku. Zabezpečuje každé místo ve vašem rostoucím mobilním prostředí. Společnost Fujitsu nabízí řešení zabezpečení mobilních zařízení s průlomovou architekturou zabezpečení, která pracuje na úrovni zařízení, aplikací i sítě.

Sledování zabezpečení vynucuje zásady zabezpečení, automaticky zjišťuje potenciální hrozby a inteligentně upravuje nastavení zabezpečení, aby minimalizovalo rizika. Sledování zabezpečení pohotově zjišťuje zařízení, která nedodržují předdefinované zásady zabezpečení a provádí dohodnuté kroky.

Zabezpečený přístup: Služba Fujitsu Managed Mobile umožňuje IT oddělením nabízet mobilním uživatelům zabezpečený, šifrovaný přístup ke konkrétním podnikovým aplikacím přímo z jejich chytrých zařízení. Jedná se o jednoduchý, flexibilní a bezpečný způsob splnění rostoucích požadavků na mobilní přístup k podnikovému intranetu a klíčovým podnikovým aplikacím.

Zabezpečená brána přináší do sítě inteligentní zabezpečení. Ve spojení se zabezpečeným přístupem řídí brána přístup ke všem podnikovým aplikacím a protokoluje provoz všech mobilních aplikací za účelem kontroly dodržování předpisů a pro vytváření přehledů.

Proto vám může společnost Fujitsu pomoci.

Obraťte se na nás a my vám ukážeme, jak vám společnost Fujitsu se svými produkty a službami pomůže vytvořit plán pro úspěšné zavedení řešení zabezpečení mobilních zařízení.


Kontaktujte nás