Osvojte si spotřebitelské technologie – s pomocí správných řešení zabezpečení Osvojte si spotřebitelské technologie – s pomocí správných řešení zabezpečení
Osvojte si spotřebitelské technologie – s pomocí správných řešení zabezpečení
Intel® Core™ vPro™ processor family

Řešení zabezpečení pro vlastní zařízení zaměstnanců

Jste si jisti, že nemůžete ignorovat trend vlastních zařízení zaměstnanců, ale přesně nevíte, které řešení zabezpečení pro vlastní zařízení zaměstnanců vás zbaví rizik spojených s tímto sílícím megatrendem v IT odvětví?

Jste si jisti, že nemůžete ignorovat trend vlastních zařízení zaměstnanců, ale přesně nevíte, které řešení zabezpečení pro vlastní zařízení zaměstnanců vás zbaví rizik spojených s tímto sílícím megatrendem v IT odvětví?

Faktem je: Trend vlastních zařízení zaměstnanců je trvalý. Čím dál více zaměstnanců využívá své vlastní chytré telefony a tablety v zaměstnání nebo ke vzdálenému přístupu k podnikovým informacím. Často se také stává, že příkaz týkající se vlastních zařízení zaměstnanců přichází shora s požadavkem, aby na úrovni vedení bylo zařízeno připojení pro iPady, které budou sloužit pro přístup k podnikovým e-mailům a kalendáři. Ředitel informatiky je vystaven tlaku, aby splnil příkaz vedení nebo čelil negativnímu pohledu na IT oddělení.

Dalším faktem je: Zvýšená konektivita a mobilita dnešních dnů, včetně vzestupu kultury vlastních zařízení – vyvolaného příchodem mladých zaměstnanců a spěchem při zajišťování možnosti mobilní práce a spolupráce mezi týmy po celém světě – vytváří nové bezpečnostní problémy a potřebu efektivního řešení zabezpečení pro vlastní zařízení zaměstnanců. Není pochyb, že vaše organizace bude mít ze zavedení řešení s vlastními zařízeními zaměstnanců užitek.

Jak ale najít pro zabezpečení vlastních zařízení zaměstnanců správné řešení, které po zavedení strategie pro vlastní zařízení zaměstnanců zajistí bezpečnost podnikových dat?

Společnost Fujitsu nabízí produkty a řešení, které vám pomohou čelit náročným úkolům ochrany podnikových sítí, dat a služeb a zároveň umožňují přístup k informacím a rychlejší a efektivnější komunikaci, která zajistí vyšší produktivitu. Nesmíme zapomenout na neustále se vyvíjející hrozby a zvýšený výskyt úniků dat.

Jsme si vědomi toho, že správné řešení pro zabezpečení vlastních zařízení zaměstnanců tvoří důležitou součást strategie pro vlastní zařízení zaměstnanců a musí splňovat vaše potřeby v oblasti zabezpečení a dodržování předpisů pomocí služeb, které závisí na konkrétní roli, zařízení a na poloze. Kromě jiných sem patří:

  • řízení přístupu k aplikacím na základě zásad zabezpečení, polohy zaměstnanců a typu zařízení snižuje rizika a chrání důvěrná data,
  • virtualizované prostředí hostované v bezpečných a spolehlivých datových centrech,
  • a konečně možnost vzdáleného uzamčení a vymazání všech dat na podnikových zařízeních, případně pouze podnikových dat na osobních zařízeních.

Zde vám může společnost Fujitsu pomoci.

Obraťte se na nás a my vám ukážeme, jak vám společnost Fujitsu se svými produkty a službami pomůže vytvořit plán pro úspěšné zavedení řešení zabezpečení pro vlastní zařízení zaměstnanců.


Kontaktujte nás