Osvojte si spotřebitelské technologie – s pomocí správných řešení zabezpečení Osvojte si spotřebitelské technologie – s pomocí správných řešení zabezpečení
Osvojte si spotřebitelské technologie – s pomocí správných řešení zabezpečení
Intel Inside®. Znamená okamžitou produktivitu.
S procesorem Intel® Core™ i7 vPro™.

Řešení zabezpečení pro vlastní zařízení zaměstnanců

Jste si jisti, že nemůžete ignorovat trend vlastních zařízení zaměstnanců, ale přesně nevíte, které řešení zabezpečení pro vlastní zařízení zaměstnanců vás zbaví rizik spojených s tímto sílícím megatrendem v IT odvětví?

Jste si jisti, že nemůžete ignorovat trend vlastních zařízení zaměstnanců, ale přesně nevíte, které řešení zabezpečení pro vlastní zařízení zaměstnanců vás zbaví rizik spojených s tímto sílícím megatrendem v IT odvětví?

Faktem je: Trend vlastních zařízení zaměstnanců je trvalý. Čím dál více zaměstnanců využívá své vlastní chytré telefony a tablety v zaměstnání nebo ke vzdálenému přístupu k podnikovým informacím. Často se také stává, že příkaz týkající se vlastních zařízení zaměstnanců přichází shora s požadavkem, aby na úrovni vedení bylo zařízeno připojení pro iPady, které budou sloužit pro přístup k podnikovým e-mailům a kalendáři. Ředitel informatiky je vystaven tlaku, aby splnil příkaz vedení nebo čelil negativnímu pohledu na IT oddělení.

Dalším faktem je: Zvýšená konektivita a mobilita dnešních dnů, včetně vzestupu kultury vlastních zařízení – vyvolaného příchodem mladých zaměstnanců a spěchem při zajišťování možnosti mobilní práce a spolupráce mezi týmy po celém světě – vytváří nové bezpečnostní problémy a potřebu efektivního řešení zabezpečení pro vlastní zařízení zaměstnanců. Není pochyb, že vaše organizace bude mít ze zavedení řešení s vlastními zařízeními zaměstnanců užitek.

Jak ale najít pro zabezpečení vlastních zařízení zaměstnanců správné řešení, které po zavedení strategie pro vlastní zařízení zaměstnanců zajistí bezpečnost podnikových dat?

Společnost Fujitsu nabízí produkty a řešení, které vám pomohou čelit náročným úkolům ochrany podnikových sítí, dat a služeb a zároveň umožňují přístup k informacím a rychlejší a efektivnější komunikaci, která zajistí vyšší produktivitu. Nesmíme zapomenout na neustále se vyvíjející hrozby a zvýšený výskyt úniků dat.

Jsme si vědomi toho, že správné řešení pro zabezpečení vlastních zařízení zaměstnanců tvoří důležitou součást strategie pro vlastní zařízení zaměstnanců a musí splňovat vaše potřeby v oblasti zabezpečení a dodržování předpisů pomocí služeb, které závisí na konkrétní roli, zařízení a na poloze. Kromě jiných sem patří:

  • řízení přístupu k aplikacím na základě zásad zabezpečení, polohy zaměstnanců a typu zařízení snižuje rizika a chrání důvěrná data,
  • virtualizované prostředí hostované v bezpečných a spolehlivých datových centrech,
  • a konečně možnost vzdáleného uzamčení a vymazání všech dat na podnikových zařízeních, případně pouze podnikových dat na osobních zařízeních.

Zde vám může společnost Fujitsu pomoci.

Obraťte se na nás a my vám ukážeme, jak vám společnost Fujitsu se svými produkty a službami pomůže vytvořit plán pro úspěšné zavedení řešení zabezpečení pro vlastní zařízení zaměstnanců.


Kontaktujte nás