Klid mysli – prostřednictvím správných řešení zabezpečení virtualizace Klid mysli – prostřednictvím správných řešení zabezpečení virtualizace
Klid mysli – prostřednictvím správných řešení zabezpečení virtualizace
Intel® Core™ vPro™ processor family

Řešení zabezpečení virtualizace

Zajímají vás výhody virtualizace pracoviště, ale máte obavy z možných bezpečnostních problémů a z toho, že nenajdete správná řešení zabezpečení virtualizace pro vaší firmu?

Zajímají vás výhody virtualizace pracoviště, ale máte obavy z možných bezpečnostních problémů a z toho, že nenajdete správná řešení zabezpečení virtualizace pro vaší firmu?

Správa infrastruktury současných pracovišť je čím dál složitější. Manažeři IT se musí vypořádat s rostoucími nároky na řízení nákladů, bezpečnost, mobilitu a konzumerizaci – zejména v souvislosti s rostoucí oblibou využívání vlastních zařízení zaměstnanců. Virtualizace poskytuje efektivní způsob plnění těchto požadavků na stále větší diverzitu. Současně společnostem umožňuje snížit nároky a náklady na správu a zvýšit flexibilitu a kvalitu služeb pro stále různorodější uživatele.

Centrální hostování všech dat také eliminuje riziko jejich krádeže. Zálohování dat již nezáleží na koncovém uživateli, což minimalizuje riziko ztráty dat a zlepšuje zabezpečení prostředků IT.

Stále však existují bezpečnostní nástrahy a spolehlivý partner vám může pomoci s jejich neutralizací prostřednictvím zavedení a podpory řešení zabezpečení virtualizace.

Jak naleznete správného strategického partnera pro strategii virtualizace ve vaší firmě a pro související bezpečnostní problémy?

Bez ohledu na to, které technologie virtualizace jsou pro konkrétní cíle zákazníka nejvhodnější, společnost Fujitsu zajistí z jednoho zdroje řešení počítačových systémů založených na virtuálních klientech pro dynamická pracoviště vašich koncových uživatelů.

Produkty pro infrastrukturu od společnosti Fujitsu, například servery Fujitsu PRIMERGY a úložné systémy Fujitsu ETERNUS, představují vynikající základ pro tento účel. Tyto produkty a přístupová zařízení používaná v tomto kontextu jsou certifikována pro všechny nejvýznamnější virtualizační produkty a jejich úspěšnost byla ověřena v bezpočtu virtualizačních projektů.

Problémy s dodržováním předpisů, zabezpečením a s ochranou osobních dat bere společnost Fujitsu velmi vážně a vyvíjí technologie k jejich vyřešení. Náš holistický koncept zabezpečení odstraňuje místa náchylná k chybám, protože cloudové služby jsou poskytovány z různých standardizovaných umístění nakonfigurovaných na vysokou dostupnost a s certifikovaným zabezpečením – například s certifikací TÜV úrovně 4 (fyzické zabezpečení dat), ISO 27001 (a další) a BSI. Tím zajišťují dodržování nejpřísnějších předpisů a standardů pro zabezpečení.

Proto vám může společnost Fujitsu pomoci.

Obraťte se na nás a my vám ukážeme, jak vám společnost Fujitsu se svými produkty a službami pomůže vytvořit plán pro úspěšné zavedení řešení zabezpečení virtualizace.


Kontaktujte nás