Zvítězte v boji o talenty – pomocí správných technologických řešení pracoviště Zvítězte v boji o talenty – pomocí správných technologických řešení pracoviště
Zvítězte v boji o talenty – pomocí správných technologických řešení pracoviště
Intel® Core™ vPro™ processor family

Technologické řešení pracoviště

Připraveni na změnu – s novými technologickými řešeními pracoviště?

Připraveni na změnu – s novými technologickými řešeními pracoviště?

Proč se musí pracoviště změnit?

Zaměstnanci nové generace se brzy stanou dominantní složkou pracovní síly. Zaměstnavatelé, kteří chtějí získat maximum z jejich přizpůsobivosti a jejich touhy učit se nové věci, se budou muset rychle přizpůsobovat. Kromě toho trendy, které s sebou přinesli, například vlastní zařízení, budou pouze sílit s příchodem dalších generací na trh práce. Tato generace má zcela nová očekávání od svých zaměstnavatelů, například okamžitý a neustálý přístup k informacím prostřednictvím mobilních zařízení jako jsou tablety a notebooky – a ne všichni zaměstnavatelé jsou schopni to nabídnout. Jsou zvyklí na flexibilitu, kterou do jejich života přináší mobilní technologie. Tradiční zkostnatělé pracovní postupy a pracoviště mnoha zaměstnavatelů jim mohou připadat jako z jiného světa. Pouze organizace, které dokáží zajistit nejnovější technologická řešení pracoviště a z toho vyplývající flexibilitu a atraktivitu takového pracoviště – cokoli to může znamenat – dokáží přitáhnout a udržet si nejkvalitnější zaměstnance.

Jak tedy můžete nabídnout atraktivní technologická řešení pracoviště a zvítězit v boji o nejlepší talenty?

Společnost Fujitsu rozumí klíčové roli, kterou hraje technologie v pracovních a osobních životech této generace. Nová generace dává přednost sociálním sítím, rychlým zprávám, blogům a wiki před tradičními nástroji komunikace a očekávají, že technologie, která usnadňuje jejich osobní životy, umožní také inovaci a spolupráci na pracovišti.

Proto společnost Fujitsu svými produkty a službami pomáhá organizacím při vytváření pracovišť, která jejich zaměstnancům umožňují dosáhnout více. Naši zákazníci uznávají, že optimalizací pracovního prostředí mohou vytvořit inteligentní a moderní, na člověka orientované pracoviště, ze kterého bude pracovní síla těžit nyní i v budoucnu.

Zde vám může společnost Fujitsu pomoci.

Obraťte se na nás a my vám ukážeme, jak vám společnost Fujitsu může pomoci s vyhodnocením vašeho současného pracoviště a s nalezením správných technologických řešení pracoviště, abyste v boji o špičkové talenty zvítězili.


Kontaktujte nás