Využijte výhody virtualizace nabízené technologiemi virtuálního pracoviště Využijte výhody virtualizace nabízené technologiemi virtuálního pracoviště
Využijte výhody virtualizace nabízené technologiemi virtuálního pracoviště
Intel® Core™ vPro™ processor family

Technologie virtuálního pracoviště

Tradiční architektura pracoviště klade těžké břemeno na IT oddělení, zahrnuje obrovské náklady a omezuje inovativní sílu a konkurenceschopnost společnosti. Odpověď? Technologie virtuálního pracoviště.

Tradiční architektura pracoviště klade těžké břemeno na IT oddělení, zahrnuje obrovské náklady a omezuje inovativní sílu a konkurenceschopnost společnosti. Odpověď? Technologie virtuálního pracoviště.

Hlavním důvodem složitosti počítačového prostředí na tradičním pracovišti je těsné propojení mezi jednotlivými součástmi, které tvoří stolní počítač: hardware, operační systém, aplikace a osobnost uživatele. Rozbití tohoto propojení povede k nezávislosti jednotlivých součástí a jejich životnosti, sníží se složitost, zjednoduší správa, zvýší se flexibilita a rychlost a také se sníží náklady. Vzájemné oddělení sousedních vrstev je přesně to, co dělá počítačový systém založený na virtuálních klientech.

Virtualizace může probíhat mezi libovolnými součástmi a čím více součástí od sebe oddělíte, tím více výhod získáte. Centrální hostování všech dat eliminuje riziko jejich krádeže nebo ztráty, zlepšuje zabezpečení a pomáhá splnit požadavky předpisů. Zvláště při používání tenkých přístupových zařízení s dlouhou životností se velmi výrazně sníží spotřeba energie.

Pomocí technologií virtuálního pracoviště můžete také flexibilně vstupovat do pracovního prostředí odkudkoli a s libovolným zařízením – což je fakt, který neomylně přiláká přirozeně digitální mladou generaci.

Jak tedy naleznete správné technologie virtuálního pracoviště pro vaši společnost?

V případě počítačových systémů založených na virtuálních klientech nabízí společnost Fujitsu kompletní řešení. Náš přístup k virtuálnímu pracovišti se zaměřuje na odstranění složitosti, snížení množství vaší práce a omezení celkového rizika při skládání všech dílů dohromady, abychom vám pomohli překonat mnohé překážky při realizaci úspěšného řešení pro potřeby a cíle vaší společnosti a při výběru požadovaných technologií.

Navíc nám úzká spolupráce se společnostmi Citrix, Microsoft a VMware umožňuje využívat špičkový virtualizační software založený na průmyslových standardech. Produkty pro infrastrukturu od společnosti Fujitsu, například servery Fujitsu PRIMERGY na platformě x86, úložné systémy Fujitsu ETERNUS, tencí klienti Fujitsu FUTRO a zařízení Smart Zero Clients, představují vynikající základ pro tento účel.

Zde vám může společnost Fujitsu pomoci.

Obraťte se na nás a my vám ukážeme, jak vám společnost Fujitsu může pomoci s nalezením správné technologie virtuálního pracoviště pro vaši společnost.


Kontaktujte nás