The World is Your Workplace The World is Your Workplace
The World is Your Workplace
Intel Inside®. Znamená okamžitou produktivitu.
S procesorem Intel® Core™ i7 vPro™.

Pracoviště budoucnosti

Svět se mění. A stejně tak pracoviště. Lidé mají ke svým zaměstnavatelům odlišná rostoucí očekávaní a překotný technologický rozvoj jim začíná vycházet vstříc. Na pracovišti najdeme různé generace, přičemž každý má různé potřeby a pracovní požadavky. Soutěž o talenty je přitom čím dál víc konkurenční. Proto je potřeba, aby podniky nabídly něco navíc. Je potřeba vyjít vstříc individuálním potřebám svých zaměstnanců. Jejich pracoviště musí uspokojit každou generaci od lidí narozených po druhé světové válce po generaci z přelomu tisíciletí. Pokud vaše pracoviště dokáže uspokojit potřeby multigenerační pracovní síly, může se to stát tahákem a příležitostí pro vaši firmu.

Pokud ale zaměstnancům dáte svobodu a flexibilitu, může vás to také ohrozit. Proto vaše pracoviště budoucnosti potřebuje IT oddělení, které bude mít věci pod kontrolou. A jak? Prostřednictvím bezpečného propojení osob, dat a technologie. Jak překonat tyto výzvy? Najděte si partnera, který je dokáže proměnit v příležitosti. Protože vaše pracoviště budoucnosti může poskytnout zaměstnancům to, co chtějí, aniž by to ohrozilo IT bezpečnost. Společnost Fujitsu vám může pomoci s vaší transformací na pracoviště budoucnosti. S námi vaši zaměstnanci získají flexibilitu pracovat kdekoli a kdykoli. Vaše IT oddělení vám zajistí zabezpečení. A vy získáte ten nejlepší obchodní výsledek.  Více informací najdete na tomto webu, můžete si ale také přehrát následující video.

Zobrazit podrobnosti Skrýt podrobnosti Nabídka společnosti Fujitsu

LIFEBOOK U7x7

Ultramobilní a velmi dobře zabezpečené
FUJITSU LIFEBOOK U7x7 je tenký, lehký a stylový ultramobilní notebook pro firemní profesionály. S úhlopříčkou 12,5 palce (31,75 cm) a hmotností pouhých 1,15 kg poskytuje vynikající mobilitu. Antireflexní obrazovka s rozlišením HD či FHD nebo volitelná dotyková obrazovka s rozlišením FHD zajistí ergonomické zobrazení a vestavěný snímač dlaňových cév nebo otisků prstů poskytne vynikající zabezpečení. Inteligentní design kombinuje starší rozhraní, jako je například plnohodnotné rozhraní VGA, se snadnými možnostmi upgradování. To vše v tenkém a odolném provedení. Společný replikátor portů v řadě LIFEBOOK U usnadňuje sdílení pracoviště, které je vyžadováno současným moderním stylem života.
Další informace

LIFEBOOK T937

Nejvyšší výkon s otočným displejem
Tablet FUJITSU LIFEBOOK T937 je univerzální Ultrabook™ 2 v 1 pro náročné profesionály s dynamickým pracovním stylem. Jeho extrémně tenký a odolný hořčíkový kryt má výšku pouze 19,8 mm a mimořádně lehký design, takže cestování s ním je velmi pohodlné. Obrazovka s rozlišením FHD, úhlopříčkou 13,3 palce (33,8 cm) a dokonale jasnými barvami podporuje dotykové ovládání prsty i perem. Jednoduchým otočením obrazovky lze zařízení proměnit na tablet. Nové rozložení podsvícené klávesnice, funkce zabezpečení podnikové třídy, výsuvný konektor sítě LAN a vestavěná rozhraní 4G/LTE umožňují pracovat bezpečně, kdekoli potřebujete. Volitelný replikátor portů s dokem USB typu C zajišťuje maximální pohodlí v kanceláři.
Další informace

STYLISTIC R727

Neomezená použitelnost a produktivita se zařízením 2 v 1
Tablet FUJITSU STYLISTIC R727 s antireflexním displejem o úhlopříčce 12,5 palce (31,8 cm) lze jednoduše proměnit na notebook s maximálním výkonem a produktivitou pouhým připojením pevné, ale přitom tenké magnetické klávesnice. Jeho kryt z hořčíkové slitiny a hliníku zajišťuje odolnost na cestách, kterou požadují profesionálové z obchodního prostředí. Mohou předvádět prezentace v režimu tabletu nebo pracovat v režimu notebooku, kdekoli chtějí. Na citlivém displeji lze v režimu tabletu přirozeně zapisovat poznámky nebo podepisovat dokumenty pomocí digitálního pera. Konektivita podnikové třídy zajišťovaná rozhraním 4G/LTE, možnosti správy a bezpečnostní prvky v podobě šifrovaných disků a ověřování založeného na technologii NFC vám umožní zvládnout pracovní povinnosti kdekoli. Navíc s vědomím, že vaše data jsou v bezpečí.
Další informace

LIFEBOOK P727

Produktivita zajišťovaná více režimy
Tablet FUJITSU LIFEBOOK P727 je ultralehké přenosné zařízení 2 v 1 s celodenní výdrží na baterii, které umožňuje pružný pracovní styl využívající více režimů. S nejnovějšími procesory Intel zařízení snadno zvládne náročné aplikace zaměřené na projektování a aplikace. Dodává se se systémem Windows 10 Pro a nabízí špičkovou technologií ověřování prostřednictvím snímače dlaňových cév, který splní požadavky na zabezpečení podnikových dat.
Další informace

STYLISTIC Q616

Zařízení 2v1 spojující přenosnost s výkonem
STYLISTIC Q616 je zařízení 2v1 v tenkém a lehkém provedení bez ventilátoru v kompaktní skříni. Celodenní výdrž na baterii a antireflexní obrazovka z tvrzeného skla, která podporuje ovládání dotykem a perem. Připojitelná klávesnice, kolébka, připojení 4G/LTE a možnosti zabezpečení zaručují výdrž a flexibilitu potřebnou k zvládání pracovních úkolů.
Další informace

Služba Managed Mobile

Podpora pracoviště, kde je člověk ústředním bodem

Služba Managed Mobile společnosti Fujitsu představuje kompletní službu pro správu a podporu zařízení, aplikací a uživatelů, která zajišťuje konzistentní vynucování všech zásad zabezpečení.

Podrobnější informace

Služby virtuálních klientů

Komplexní řešení virtualizace počítačů a aplikací navržená tak, aby vám pomohla snížit náklady na IT, podpořit veškerou pracovní sílu a zajistit robustní zabezpečení dat.

Podrobnější informace

Klasické služby pro pracoviště

Klasické služby pro pracoviště společnosti Fujitsu poskytují centralizovanou správu celého životního cyklu IT pro koncové uživatele – od poskytnutí produktů přes provoz po likvidaci.

Podrobnější informace

Řešení zabezpečení pracoviště

Nalezení rovnováhy mezi zabezpečením pracoviště a produktivitou pracovní síly

Ztráta nebo únik citlivých informací ze zařízení uživatelů je jednou z hlavních starostí každé organizace. IT profesionálové stojí před náročným úkolem ochránit podnikové sítě, data a služby a zároveň umožnit přístup k informacím a rychlejší a efektivnější komunikaci, která zajistí produktivitu. To vše musí být provedeno v prostředí s neustále se měnícími hrozbami.

Komplexní řešení zabezpečení pracovišť společnosti Fujitsu mohou pomoci najít rovnováhu mezi zabezpečením a přístupem a zajistit, že zaměstnanci budou v maximální možné míře produktivní a organizace bude zároveň chráněna.

Podrobnější informace

Reducing your workplace carbon footprint – the ESPRIMO way

Datum Wednesday, 30.August 2017
Autor Suman Singh

A lot is changing in the working world with new models and a different work culture. The advancements in technology allow us to work from different locations at different times, and even from home. There also is the generation Y, which introduces quite different expectations to the working world compared to their predecessors. Mobility and […]

The post Reducing your workplace carbon footprint – the ESPRIMO way appeared first on FACE2FUJITSU.

Zobrazit podrobnosti

Organizational data security, EraseDisk and end-of-life devices

Datum Tuesday, 22.August 2017
Autor Suman Singh

EraseDisk ensures your data does not fall into the wrong hands after end-user devices in your organization reach their end of life Ever wondered what happens to your company’s devices, such as PCs, laptops, workstations, once they reach their end of life? Most of the times these old devices are either discarded or donated; however, […]

The post Organizational data security, EraseDisk and end-of-life devices appeared first on FACE2FUJITSU.

Zobrazit podrobnosti

Is Your Organization Ready for the Future Workplace?

Datum Wednesday, 26.July 2017
Autor Louis Cherian

Mobile technology has dramatically changed our lives. Fast, cheap, and ubiquitous Internet connectivity makes it easier than ever to be online 24/7. As an integral part of our private lives, the technologies that enable this paradigm shift have already spread throughout the workplace. Smartphones, tablets, cloud technologies, and easy access to productivity, communications, collaboration, and […]

The post Is Your Organization Ready for the Future Workplace? appeared first on FACE2FUJITSU.

Zobrazit podrobnosti

What To Consider Before Buying A Business Mobile Device?

Datum Monday, 17.July 2017
Autor Kathrin Hofherr

Looking to equip your mobile workforce with new ultra-mobile devices? With every new generation, ultra-mobile devices are getting lighter and more powerful. To add to that, the arrival of new standards like USB Type-C and Thunderbolt promises to revolutionize connectivity (while rendering your existing peripherals obsolete). In these changing times, with a multitude of options […]

The post What To Consider Before Buying A Business Mobile Device? appeared first on FACE2FUJITSU.

Zobrazit podrobnosti

Do More with Less and Start your Lean IT Journey Today

Datum Monday, 10.July 2017
Autor Salil Lawande

There are companies and there are smart companies. While ‘Rip and replace’ is one of the many options for companies that want to refresh their hardware, smart companies typically preserve budgets for projects that have more priority. Smart companies have CTOs/CIOs, IT managers and system admins that know how they can extract the maximum value […]

The post Do More with Less and Start your Lean IT Journey Today appeared first on FACE2FUJITSU.

Zobrazit podrobnosti

Případové Studie / White Papers

grafika

ostatní

Události

  •  Fujitsu
  •  Mezinárodní
  •  Uzavřená
  •  Neuzavřená
Event ~/Images/Calendar/icon_de.png Fujitsu Germany
Datum
Místo
-
Germany, Düsseldorf
Die internationale Welt des Handels wird vom 27. Februar bis 01. März in Düsseldorf zusammenkommen, um über die Zukunft zu diskutieren. Die EuroCIS ist die führende Messe für Retail Technologie und sicherlich auch in Ihrem Terminkalender eingeplant.
Zobrazit podrobnosti Skrýt podrobnosti
Event ~/Images/Calendar/icon_de.png Fujitsu Germany
Datum
Místo
-
Germany, Berlin
Bei der Jahreskonferenz Digitale Verwaltung 2018 geht es um praxistaugliche und speziell zugeschnittene Strategien und Programme für eine erfolgreiche Digitalisierung der öffentlichen Verwaltung.
Zobrazit podrobnosti Skrýt podrobnosti
Event ~/Images/Calendar/icon_de.png Fujitsu Germany
Datum
Místo

Germany, Berlin
Event ~/Images/Calendar/icon_de.png Fujitsu Germany
Datum
Místo
-
Germany, Hanau
Event ~/Images/Calendar/icon_de.png Fujitsu Germany
Datum
Místo
-
Germany, Karlsruhe